Коли створюються тимчасові під’їзні шляхи до місця будівництва, вони повинні відповідати певним вимогам. Тому для їх створення необхідно врахувати, що прокладка цих доріг повинна закінчитися до початку будівельно-монтажних робіт. Шляхи проводяться, з огляду на майбутні місця, де будуть знаходитися будови, де будуть проводитися різні роботи, а також з урахуванням характеру місцевості і погодних умов.
Технічні характеристики під’їзних шляхів повинні відповідати їх призначенню, враховується, що за вантажі і на якому автотранспорті будуть доставлятися на будівництво або вивозитися з забудовується ділянки.
Коли при підготовці до початку будівництва створюється інженерна інфраструктура, то необхідно також дотримуватися ряду умов. Інженерні системи (тимчасові) прокладаються з урахуванням місця розташування споруд, проведення майбутніх робіт. Крім того перетини систем з автодорогами повинні бути захищені. Напруга в електромережі, водяний тиск і інші характеристики комунікацій повинні бути в межах норм і відповідати проекту. Якщо якісь роботи проводяться безперебійно, то повинні бути передбачені додаткові джерела енергії.
Устаткування будмайданчика різними тимчасовими будівлями також проводиться за певними правилами. По-перше, цей процес повинен відповідати плану робіт, не заважати їм. По-друге, найкраще використовувати в якості тимчасових споруд якісь пересувні або розбірні конструкції. Наприклад, вагончики — побутівки. По-третє, властивості тимчасових приміщень повинні відповідати задуму проекту.